Τετάρτη 25 Νοεμβρίου 2009

Απόλλων Πάργας - ΠΑΣ Πρέβεζα 1-1

Σε έναν αγώνα που δεν ήταν ανάλογος με τα ονόματα των ομάδων ο Απόλλων παραχώρησε ισοπαλία με σκορ 1-1 στον ΠΑΣ Πρέβεζα. Τα γκολ πέτυχαν ο ο 16χρονος Πετρόπουλος με πλάσε μετά από λάθος του τερματοφύλακα του Απόλλωνα Μπάμπη στο 17 του Α ημιχρόνου , για να ισοφαρίσει για λογαριασμό του Απόλλωνα ο Μαυραγγελίδης με κεφαλιά μετά από φάουλ που εκτέλεσε ο Τσιτσόπουλος στο 80 λεπτό . Αποβλήθηκε με δεύτερη κίτρινη σε επικίνδυνο μαρκάρισμα ο Μαυραγγελίδης,στο ίδιο λεπτό αποβλήθηκε και ο προπονητής του ΠΑΣ Πρέβεζα Βασιλειάδης Χωρίς προβλήματα η διαιτησία του κ.Θάνου.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ: Μπάμπης, Βάσσιος Ε., Κολοκούρας, Γεράκης, Γιάννος, Καραχάλιος (55΄ Λιάλιος), Λαγουτάρης (72΄ Παππάς), Μαυραγγελίδης, Μώκος, Λουκούμης, Γανώλης.
ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ: Λιάσκος Α., Σκαμνέλος (78΄ Κώστας), Μάρκος, Δήμας Χ., Βάλβης, Αντωνόπουλος, Ντέτσικας, Λιάσκος Ρ., Χασακής (85΄ Μπούκουρας), Πετρόπουλος (70΄ Κάτσενος), Δημουλιάς.